Rittenkalender A- + B-ploeg van 4 maart tem. 23 september 2018.
Datum Rit Richting Km/+- Kapitein uur
4/3

A-1

B-3-2

MOLENSTEDE

REUSEL-ARENDONK

80

65

Frederik

Marcel

9u00
11/3

A-2

B-34-1

BERINGEN

TONGERLO

77

65

Danny 9u00
18/3

A-3

B-54

LICHTAART

HAMONT ACHEL

87

69

Luc G.

Marcel

8u30

9u00

25/3

A-4

B-33

OKSELAAR

KOERSEL KAPELLEKE

80

70

Jan G.

8u30

9u00

1/4

 

Ma. 2/4

A-5

B-37

KAULILLE

GROTE BROGEL/GOLDERHEIDE

Rit telt zondag of Paasmaandag

86

74

Cis

 

8u30

 

8/4

A-6

B-31-2

BAARLE-HERTOG

PAALSE PLAS

97

75

Luc Q.

8u00

8u30

15/4

A-7

B-10-2

LOZEN

WESTERHOVEN

88

80

Danny 8u30
22/4

A-8

B-55

SCHOONDERBUEKEN

LUMMEN-PAAL

99

78

Nico

Nieuw

8u00

8u30

29/4

A-9

B-12

VIERSEL

HELCHTEREN/WIJCHMAAL

94

80

Sam

8u00

8u30

6/5

A-10

B-32

RANSBERG

BOCHOLT BRUG

113

82

Jan G.

Marcel

8u00

8u30

13/5

A-11

B-ploeg

1ste SUPERRIT Maas&Waal

200

170

7u00
20/5

A-12

B-59

TESTBAAN FORD LOMMEL

Nadien café Melchior

100

70

Luc G.

8u00

8u30

Zat.26/5 A-13 Kermisrit met Kiezelsprinters (A+B-ploeg) 60 13u00
27/5

A-14

B-40

Kermisrit OLEN (A- + B-ploeg)

Nadien café Den Bakker

62 Jos VB 9u00
3/6

A-15

B-29

WOLFSDONK

VESSEM

100

80

Luc G.

8u00

8u30

10/6 A-16

NETERSEL (Witte Mol)

WITTE MOL

102

78

Luc Q. 8u00
Zat.16/6

A-17

B-ploeg

2de SUPERRIT TERVUREN

203

170

Jan G 7u00
24/6

A-18

B-18-2

ASSENT

TIELEN

100

82

Cis/Jan

Marcel

8u00

8u30

1/7

A-19

B-23-2

BAAL

MOLENSTEDE-SCHAFFEN

110

82

Wim

8u00

8u30

8/7

A-20

B-64

BEKKEVOORT

MEEUWEN-GRUITRODE

100

84

Luc Q.

Nieuw

8u00

8u30

15/7

A-21

B-63

OPITTER

ASSENT

113

87

Nico

Nieuw

8u00

8u30

22/7

A-22

B-51

WINTELRE

HILVARENBEEK

104

87

Luc G.

8u00

8u30

29/7

A-23

B-43

GEETBETS

SCHULENSMEER

104

105

Jan G.

Gene

8u00
5/8

A-24

B-36-2

AARSCHOT

WINTELRE-EINDHOVEN

130

106

Luc W.

Nieuw

7u30

8u00

Zat.11/8 A-25-1 HOF – NISRAMONT 176 8u00
Zon.12/8

A-26

B-26-3

NISRAMONT – NISRAMONT

Rit naar Luxemburg

140

93

9u00
Di. 14/8

A-27

B-27--1

NISRAMONT – HOF

195

183

8u00
19/8

A-28

B-44

PULDERBOS

WEELDE-TURNHOUT

105

89

Luc G.

8u00

8u30

26/8

A-29

B-22-1

LUMMEN

SCHERPENHEUVEL

93

84

Jan G. 8u30
2/9

A-30

B-9-2

AVERBODE

BLAUBERG-DRY EYCKEN

93

78

Nico 8u30
9/9

A-31

B-62-2

POPPEL

RAVELS

96

78

Luc Q.

Nieuw

8u30
16/9

A-32

B-61

TONGERLO

BERINGEN

85

77

Luc G.

Nieuw

8u30
23/9

A-33

B-58

TIELEN (A- + B-ploeg) 67 Nieuw 9u00

Apl

Danny Boonen

Hof

Tinne

Franky Moons

EWK

Technical Touch

Huysmans